01
|
|
|
|
|
|
03:38
|
|
Writer: Hayley Williams - Josh Farro / Composers: Hayley Williams - Josh Farro
|
02
|
|
|
|
|
|
03:48
|
|
Composers: Mike Kerr - Royal Blood
|
03
|
|
|
|
|
|
02:56
|
|
Writer: David Pramik - Ethan Snoreck - Oliver Tree Nickell
|
04
|
|
|
|
|
|
03:20
|
|
Writer: Chrissy Costanza - Dan Gow - Matt Squire - Will Ferri / Composers: Chrissy Costanza - Dan Gow - Matt Squire - Will Ferri
|
05
|
|
|
|
|
|
04:21
|
|
Composers: Foals
|
06
|
|
|
|
|
|
03:30
|
|
Writer: Kristian Matsson
|
07
|
|
|
|
|
|
04:10
|
|
Composers: Natasha Khan
|
08
|
|
|
|
|
|
03:40
|
|
Writer: Bianca Ghermezian - Ethan Gruska - Matt Morris / Composers: Bianca Ghermezian - Ethan Gruska - Matt Morris
|
09
|
|
|
|
|
|
03:27
|
|
Writer: Jimmy Hogarth - Paolo Nutini / Composers: Jimmy Hogarth - Paolo Nutini
|
10
|
|
|
|
|
|
03:16
|
|
Writer: Mark Melicia / Composers: Anthony Chick - David Rosen - Mark Melicia - Paul Ritchie - Samuel Bey
|
11
|
|
|
|
|
|
02:02
|
|
Writer: Braeden Lemasters - Cole Preston - Dylan Minnette - John DeBold - Sachi DiSerafino / Composers: Braeden Lemasters - Cole Preston - Dylan Minnette - John DeBold - Sachi DiSerafino
|
12
|
|
|
|
|
|
03:54
|
|
Writer: Tyler Joseph / Composers: Tyler Joseph
|
13
|
|
|
|
|
|
02:23
|
|
Writer: Dana Dentata / Composers: Dana Dentata
|
14
|
|
|
|
|
|
03:08
|
15
|
|
|
|
|
|
03:46
|
|
Writer: Brendon Urie - Butch Walker - John Feldmann - Spencer Smith / Composers: Brendon Urie - Butch Walker - John Feldmann - Spencer Smith
|
16
|
|
|
|
|
|
02:25
|
|
Composers: Dylan Fraser - Jonah Summerfield - Michael Gormley
|
17
|
|
|
|
|
|
03:13
|
|
Writer: Etienne Bowler - Mandy Lee - Marc Campbell / Composers: Etienne Bowler - Mandy Lee - Marc Campbell
|
18
|
|
|
|
|
|
03:45
|
|
Writer: Jesper Munk - Mocky Salole / Composers: Jesper Munk - Mocky Salole
|
19
|
|
|
|
|
|
02:58
|
|
Writer: chloe moriondo - David Pramik / Composers: chloe moriondo - David Pramik
|
20
|
|
|
|
|
|
03:52
|
|
Writer: Aled Phillips - Jason Perry / Composers: Jason Perry - Kids In Glass Houses
|
21
|
|
|
|
|
|
04:03
|
|
Writer: Alix Monster - Kevin Ghost / Composers: Alix Monster - Evan Pearce
|
22
|
|
|
|
|
|
03:35
|
|
Writer: Matthew Edward Murphy / Composers: The Wombats
|
23
|
|
|
|
|
|
03:21
|
|
Writer: Alex Nauth - Eric Nally / Composers: Foxy Shazam
|
24
|
|
|
|
|
|
03:59
|
|
Writer: Simon Thompson / Composers: Sean Parkin - Simon Thompson
|
25
|
|
|
|
|
|
03:07
|
|
Writer: Hayley Williams - Joey Howard / Composers: Hayley Williams - Joey Howard
|
26
|
|
|
|
|
|
03:27
|
|
Composers: Matthew Reynolds - William Gould
|
27
|
|
|
|
|
|
04:18
|
|
Writer: Simon Neil / Composers: Simon Neil
|
28
|
|
|
|
|
|
03:34
|
|
Writer: Chester Krupa Carbone - Jordan Benjamin - Kevin Hissink / Composers: Chester Krupa Carbone - Jordan Benjamin - Kevin Hissink
|
29
|
|
|
|
|
|
03:45
|
|
Writer: Funeral For A Friend
|
30
|
|
|
|
|
|
03:57
|
|
Composers: Angus Taylor - Jack Kaye - Kristian Smith - Paeris Giles
|
31
|
|
|
|
|
|
03:02
|
|
Writer: Isom Innis - Kamtin Mohager
|
32
|
|
|
|
|
|
04:03
|
|
Writer: Max McElligott / Composers: Max McElligott
|
33
|
|
|
|
|
|
02:23
|
|
Writer: Sublime with Rome
|
34
|
|
|
|
|
|
03:06
|
|
Writer: More / Composers: More
|
35
|
|
|
|
|
|
03:06
|
36
|
|
|
|
|
|
03:35
|
|
Writer: JEFF The Brotherhood
|
37
|
|
|
|
|
|
04:02
|
|
Composers: Campbell - nassif - Sanders - Trivic
|
38
|
|
|
|
|
|
03:23
|
|
Writer: David Byrne / Composers: Chris Frantz - David Byrne - Jerry Harrison - Tina Weymouth
|
39
|
|
|
|
|
|
04:06
|
|
Composers: Staveley-Taylor
|
40
|
|
|
|
|
|
03:32
|
|
Composers: Ali Clewer - Chris Wheatcroft - Matthew Greener - Tom Derrett
|
41
|
|
|
|
|
|
02:40
|
|
Writer: Jaden Hossler - Keith Varon - McKay Stevens - Travis Barker / Composers: Jaden Hossler - Keith Varon - McKay Stevens - Travis Barker
|
42
|
|
|
|
|
|
04:18
|
|
Writer: Chris Martin - Guy Berryman - Jonny Buckland - Will Champion / Composers: Chris Martin - Guy Berryman - Jonny Buckland - Will Champion
|